Passion 1  wyjątkowa odmiana od producenta Dutch Passion.

Odmiana, która ma wszystko co potrzebne

Nie da się ukryć, że na rynku mamy dostępne odmiany nasion marihuany o lepszej jakości, jak i także o jakości znacznie gorszej, których w swojej kolekcji nie chcielibyśmy posiadać. Chcielibyśmy się jednak skupić na odmianach tych pozytywnych, które sprawiają, że chcemy je od razu mieć w swojej kolekcji. Do takowych odmian bez dwóch zdań należy odmiana Passion 1. Jest to oczywiście odmiana pochodząca od producenta Dutch Passion.

Co o odmianie tej sobie powiemy?

Na pewno musimy wiedzieć, że odmiana ta jest pasjonująca. Jak zaznajomicie się z poniższą charakteryzacją, to także będziecie tego samego zdania. Na pewno odmiana Passion 1 jest odmianą:

  • stabilną,
  • silną,
  • łatwą w uprawie.

Także zbiory są naprawdę przyzwoite. Można je oszacować między dwieście pięćdziesiąt, a siedemset pięćdziesiąt gram z jednej rośliny. Oczywiście liczby te się zgadzają gdy są one uprawiane w warunkach optymalnych. Roślina ta ma zbite oraz bardzo długie pąki. Są one bardzo ciężkie od żywicy. Odmiana ta jest przeznaczona wyłącznie do szklarniowej czy też do uprawy outdoor. Gdy ktoś lubi metodę indoor, to odmiana ta nie jest dla niego stworzona. Jeśli chodzi o samo palenie, to jest ono bardzo delikatne jak i także bardzo miękkie. Wyczuwalny jest bardzo cytrusowy oraz bardzo świeży zapach. Poziom THC szacowany jest na wysokości około dwudziestu punktów procentowych. Opis powyższy powinien nas skusić, aby i ta odmiana znalazła się w naszej kolekcji.